Jehona Sopi rikthehet në skenë, duket shumë ndryshe

Jehona së shpejti në skenë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Jehona Sopi, qe një kohë i ka munguar skenës, por jo më.

Ajo tashmë ka marrë vendim që t’i rikthehet muzikës, dhe atë në një festival. Bëhet fjalë për festivalin “Kënga Magjike”, shkruan rtv21.tv

Para se të ngjitetet në skenë pas një kohe, Jehona ka realizuar një fotosesion të ri, ku duket krejt ndryshe.

Hera e fundit që Jehona mori pjesë në këtë festival në vitin 2013 me këngën “Të Shkuara”. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tërheqëse skenike, Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zemrën e mijëra adhuruesve.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS