Jehona Shaqirin më të bukur se keni parë

Këngëtarja Jehona Shaqiri është e njohur për publikun për përformancat live me bendin e saj , ku atmosfera nuk mungon asnjëherë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Derisa së fundmi ka pozuar më e bukur se kurrë më parë.

Rrallë poston, por kur e bën godet me fotografi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).