“Jealous”, së shpejti nga Enca

“Hajde” mbetet një prej realizimeve të fundit të këngëtares nga Shqipëria, Enca Haxhia, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin.

Ky projekt i cili është publikuar para një muaji në kanalin zyrtar, YouTube, deri më tani ka grumbulluar mbi dhjetë milionë shikime.

Megjithatë, Haxhia tashmë është duke punuar në këngën e re dhe shumë shpejt pritet të publikohet.

Zeshkania së fundmi në rrjetin social, Instagram, ka publikuar një fotografi joshëse teksa ka zbuluar emrin e kësaj kënge.

“Jealous, së shpejti”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, këngëtarja 23-vjeçare do të mbajë koncerte dhe mbrëmje të ndryshme përgjatë verës. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).