Fundamenti

Jasir Asani flet për herë të parë për femrën që i rrëmbeu zemrën dhe zbulon porosinë që i la e ëma

/ 2 minuta lexim
ARKATANA

Futbollisti i njohur i Kombëtares shqiptare, Jasir Asani së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Pardon My French”, ku ka zbuluar më shumë rreth jetës së tij personale dhe asaj profesionale.

I pyetur nga gazetarja se a i shkruajnë më shumë vajza tani, futbollisti tregoi se tashmë numri i femrave që i dërgojnë mesazhe është rritur.

“Janë rritur goxha shumë”– tha ai.“Si është zemra e Jasir Asanit për momentin përveç se me emocionin e madh për kombëtaren?”– e pyeti moderator, ndërsa Asani tregoi:

“E mbyllur”.

UBT

Futbollisti tregoi se është në një lidhje dashurie, teksa tha se vazja që i ka rrëmbyer zemrën është nga Tirana, por nuk është një personazh i njohur shqiptar.

“Ka një dhe është tiranase”– tha ai.

Nga ana tjetër futbollisti tregoi se e dashura e tij nuk është një personazh i njohur i bitës së shoëbizit por një njeri i thjeshtë, ndërsa tha që mamaja e tij e ka porositur atë që kujdeset shumë për të.

Disa javë më parë Asani zbuloi se tashmë ka gjetu shpirtin e tij binjak dhe është shumë i lumtur, teksa postoi për herë të parë foto me të.