Jashar Ramadani falënderon këshilltarët komunal që votuan unanimisht për autostradën “Agim Ramadani”

Gjilan – Falënderojmë të gjithë Këshilltarët e Kuvendit Komunal të Gjilanit, që unanimisht votuan që, Autostrada Prishtinë – Gjilan-Dheu i Bardhë të emërohet me emrin e Heroit të Kombit “AGIM RAMADANI”, ka shkruar Jashar Ramadani.

Vëllau i Agim Ramadanit, Jashar Ramadani në rrjetet sociale ka falënderuar këshilltarët komunal të Gjilanit që të enjtën vendosen ta emërtojnë autostradën Gjilan – Dheu i Bardhë me emrin e heroit të kombit “Agim Ramadani”.

“Falënderojmë të gjithë Këshilltarët e Kuvendit Komunal të Gjilanit, që unanimisht votuan që, Autostrada Prishtinë – Gjilan-Dheu i Bardhë të emërohet me emrin e Heroit të Kombit “AGIM RAMADANI”, ka shkruar Jashar Ramadani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).