Ja si e quan vetën Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati, vitin që kaloi përfaqësoi Shqipërinë në “Evrovizion”.

Këngëtarja është mjaftë aktive, dhe nuk u ndal së publikuari këngë të reja, edhe pse në “Evrovizion” nuk arriti të shkoj as në gjysmë finale.

Ronela, në postimin e fundit i jep një epitet mjaftë të madh vetës së saj.

Ajo e quan vetën : “Thesar kombëtare”.

Si mendoni e meriton Ronela këtë epitet?!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS