Ja sa para humbi Rita Ora gjatë pandemisë

Rita Ora ka shpenzuar një shumë jo të vogël parash gjatë vetizolimit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka vendosur që gjatë periudhës së pandemisë të izolohet në një shtëpi në fermë, në një fshat në veri-perëndim të Londrës, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo kishte planifikuar që të qëndronte atje vetëm disa ditë mirëpo më pas Londra u fut në karantinë dhe izolimi i Ritës aty me shoqërinë e ngushtë u zgjat.

Vendimi i Rita Orës për të qëndruar në Cotswolds përpara se qeveria të impononte bllokimin e mundësisë së largimit nga fshati në shtëpinë e saj në Londër, i ka kushtuar asaj jo më pak se 30 mijë funte (33 mijë euro), siç zbulon mediumi Daily Star Online.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).