Ja sa miliona është pasuria e Rita Orës

Këngëtarja amerikano-shqiptare rangohet në listën e muzikantëve të rinj më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar edhe pse ajo ka publikuar vetëm një album.

Këngëtarja e hitit “Anywhere” vetëm 27 vjeçare, pasuria e së cilës është 16 milionë funte ose 18 milionë euro listohet në listën e pasurve “The Sunday Times Rich List”.

Aktorja e filmit “Fifty Shades Freed” ka kontrata shumë fitimprurëse me brendin Adidas dhe DKNY.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).