Ja pse u nda Tuna prej Cozmanit…

Arrestimi dhe kapja e reperit Cozman me një sasi lënde narkotike në makinë, me sa duket, ka qenë shkëndija e parë që këngëtarja e famshme, Tuna, të mos jetë më pranë të dashurit.

Ca ditë u shkrua se Tuna është ndarë përfundimisht nga reperi, pas një lidhjeje dyvjeçare me të. Por, për këtë lajm, si duket, më shumë është gëzuar familja e këngëtares që dikur thoshin se reperi nga Londra i sjellë një imazh të keq vajzës së tyre të njohur,shkruan Kosovarja

Se është e vërtetë ndarja e tyre përfundimisht, nuk dihet ende, meqë akoma sillen edhe fjalë se këtë e kanë bërë për t’u bërë edhe më të famshëm dhe të jenë edhe më të përfolur në media.

Natyrisht, për këtë rast ka komente të ndryshme nga fansat e tyre të shumtë gjithandej. Njëri na bëri përshtypje dhe ishte për të qeshur: “Mirë ia ka ba Tuna që u nda. Shikoni këto fotose dhe bindeni se Cozmani duket si t’ishte fëmijë i saj. E ku t’mos ndahen pastaj?”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).