Ja kush ja bënë fotot provokative Angela Martinit

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Angela Martini qëndron prej më shumë se 10 vitesh në krye të listës së vajzave më seksi shqiptare dhe sot supermodelja ia ka zbukuruar ditën fansave me fotot e sapo publikuara në Instagram.

Por gjejeni pak se kush ia ka bërë këto foto?

E ëma, e cila mesa duket paska sy për fotografe dhe këtë na e vërtetuan këto foto kaq sexy.

UBT

Angela shfaqet e veshur me të bardha, një veshje kaq feminine, me flokët onde dhe një makeup tejet të lehtë.

“Ditë e bukur për lojëra pa fund, gjendje verore fotografuar nga iPhone e mamit tim”, ka shkruar ajo, duke aluduar që fotot asaj ia ka bërë nëna e saj.