Fundamenti

Ja disa ushqime që mund ta eliminojnë fryrjen e barkut

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Në qoftë se ju ndiheni të fryrë pas ngrënies, mund të jetë koha për të parë llojet e ushqimeve që konsumoni.

Ja pesë ushqimet më të mira që ju duhet të hani për të parandaluar fryrjen e barkut dhe gazrat.

Mobi Casa
  1. Kastraveci
  2. Kosi
  3. Papaja
  4. Bananja

Çaj mente