Itali, 52 vjeçari shqiptar gjendet i varur në një pemë

Një ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në Prato të Italisë.

Një 52 vjeçar shqiptar u gjetë i varur në një pemë në rrugën Marconi, Montemurlo.

Rreth orës 10 të mëngjesit në polici mbërriti një telefonatë për ngjarjen por kur autoritetet mbërritën në vend, shqiptari kishte ndërruar jetë.

Efektivët shprehen se pranë trupit të tij nuk u gjet asnjë shënim që shpjegonte gjestin e tij.

Policia thotë se po e heton rastin si një vetëvrasje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).