Ismet Munishi: Nuk e kam parë rastin

Trajneri i skuadrës së Gjilanit, Ismet Munishi, ka thënë se nuk e ka parë incidentin i cili ndodhi me portierin e Ballkanit, Stivi Frashëri.

“Nuk kam koment për incidentin sepse për të, sigurimi është përgjegjës. Nuk e pash sepse isha duke u gëzuar për vete. Vrapova më pas atje, kam tentuar t’i ndajë stafin e Ballkanit dhe të Gjilanit, ta qetësojmë situatën”, tha Munishi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS