Ismajli: Qyteti i Gjilanit, është i bekuar që në mesin e saj posedon një rini të shëndoshë, të përgatitur e profesionale

Gjilan – Për mua ishte nder dhe kënaqësi e veçantë, të takojë një grup të rinjësh, të cilët kanë shprehur vullnetin e tyre, për të më falënderuar mua dhe ekipën tonë, në lidhje me menaxhimin e situatës pandemike ka shkruar Arbër Ismajli.

Postimi i plotë i Arbër Ismajlit

Frymëzues bashkëbisedimi me këtë rini të mrekullueshme, të cilët brenda vetës kanë përplot vullnet, e ambicie për të punuar e ndërtuar shoqërinë tonë.

Falënderojë gjithsecilin prej tyre, që ma zbukuruan ditën, duke e konsideruar këtë befasi nga ta, si dhuratën më të vlefshme për mua, përgjatë këtyre ditëve.

Qyteti i Gjilanit, por edhe shteti jonë në përgjithësi, është i bekuar që në mesin e saj posedon një rini të shëndoshë, të përgatitur e profesionale, e për të cilën jemi të detyruar të punojmë edhe më shumë, në krijimin e një kulture qeverisëse me më shumë hapësirë për ta.

Rinia është ajo që gjeneron energji të re, e cila mbrapa vetes posedon storie suksesi, të cilat për ne, janë arritje dhe vlerë e shtuar, në drejtimin e kauzave tona të përbashkëta, në ndërtimin e jetës publike për ta ka shkruar Ismajli./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).