‘Isha e dashuruar’, këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri për shkak të tradhëtisë

Këngëtarja e dashur për publikun, Sheila Haxhiraj, ishte e ftuar në emisionin ‘Prive’, në rubrikën ‘60 sekonda’. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme rreth jetës private dhe asaj profesionale.

Një ndër pyetjet ishte ‘A je e dashuruar?’, dhe këngëtarja ka treguar se ka qenë në të shkuarën por tani nuk është më. ‘Isha’, është shprehur ajo. Më pas ajo ka zbuluar dhe arsyen ndonëse jo në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Këngëtarja u pyet nëse fabula e këngës së re ‘Gënjeshtare’ e cila flet për tradhëtinë, ka të bëjë me jetën e saj private. Sheila u përgjigj ‘Ndoshta’ duke qeshur e duke na bërë të mendojmë se kjo është dhe arsyeja pse ajo është ndarë nga i dashuri.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).