Ish-presidenti uron festën e Vitit të Ri, thotë se ky që lamë pas ishte vit i sprovave të mëdha

Ish-presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu, ua ka uruar qytetarëve të Kosovës festën e vitit të ri. Sejdiu ka thënë se viti që lamë pas ishte një vit i sprovave të mëdha.

“Edhe pak orë po e përfundojmë një vit të sprovave të mëdha. . Shumë prej tyre mbesin si përballje në vitin e ri të dy njëzetsheve. Të shpresojmë se do të jetë një Vit i Ri më i mire”, ka shkruar Sejdiu.

Ai uroi shëndet të mirë, jetë të lumtur, suksese dhe mbarësi.

“Ju, familjeve tuaja dhe gjithë shqiptarëve ju dëshiroj shëndet të mirë, jetë të lumtur, suksese dhe mbarësi! Gëzuar!” , ka uruar ish-presidenti.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS