Ish-deputetja e VV-së tallet me Kurtin: Po kalojka, po kalojka, edhe tuj knu madje

Ish-deputetja e VV-së, Shqipe Pantina, e cila së fundmi i është bashkuar Lidhjes Demokratike të Kosovës ka thënë dy fjalë pas debatit të sotëm në Kuvend lidhur me Asociacionin.

Kryeministri Kurit bëri publike gjashtë kushte për të pranuar Asociacionin të cilin e kishte kundërshtuar kategorikisht kur ishte në opozitë.

Opozita aktuale e kritikoi se si ai i ka “hëngër fjalët e veta” duke e pranuar Asociaconin.

Një reagim të ngjashëm ka bërë edhe Shqipe Pantina. “Po kalojka edhe duke këndu”, shkruan Pantina.“Po kalojka, po kalojka, edhe tuj knu madje!

Nejse emrin ban me ja nderru😜 Kryeminister🤥 #hipokrizi dhe #hajgare”, ka shkruar ajo në Facebook.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS