Ironizon Tuna: Erdha me marrë koronën, se kishte me shumicë në Shkup

Tuna ka ironizuar me postimin e fundit.

Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të cilën e shkrepi nga pika kufitare në Bllacë, shkruan lajmi.net.

Me atë imazh, artistja tregoi se ishte nisur në Shkup, ndërsa ironizon me situatën e krijuar nga pandemia COVID-19.

“Erdha me marr koronen se kish me shumice në Shkup”, ka shkruar këngëtarja sipër asaj fotografie.

Për ndryshe, Tuna Sejdiu gjatë kësaj periudhe pandemie ka qëndruar e vetizoluar në shtëpi me Patrisin e Tianin. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).