Ironizon Kushtrim Kadriu: Alban, a prapë po rrinë me Luanin a?

Gjilan – Kushtrim Kadriu sërish është marrë me Luan Aliun i cili ditëve të fundit është përfolur për punësime familjare. Vizita e Alban Hysenit tek zjarrfikësit dhe qëndrimi aty edhe i Luan Aliut e ka provokuar Kushtrim Kadriun.

Postimi i Kushtrim Kadriut:

Alban, prapë po rrinë me Luanin a?
Prite tash ma frik ndonjë punësim nepotist kah zjarrëfikësat.
Veç kamionët mos i merrni m’i bajtë drutë për dimër ka ironizuar Kadriu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS