Ironizon Burim Berisha: Investimet më të mëdha për vitin 2022, shqiponja e zezë, muri kinez dhe flamuri gjigant

Gjilan – Asambleisti Burim Berisha ka ironizuar me të arriturat e Komunës së Gjilanit për vitin 2022.

Një pjesë e qytetit të Gjilanit në të cilën janë realizuar investimet më të mëdha gjatë vitit 2022 si:

  1. Shqiponja e zezë;
  2. Muri Kinez – i Berlinit;
  3. Flamuri gjigant (Përndryshe edhe ne nga tani e kemi rrethin te flamuri)
Shpërndaje.
© RAJONIPRESS