Intelektualët përkrahën skuadrën e zemrës edhe në Zvicër

Disa dhjetëra tifozë të Dritës kishin mësyer stadiumin “Colovray” për të përcjellur ndeshjen në mes Dritës dhe Inter d’Escaldes.

Stadiumi rreth e qark ishte i rrethuar me disa pisha dhe restorante, dhe nga këto pozita të vështira e përjetuan ndeshjen për 90 minuta, dhe e përkrahën skuadrën e tyre deri në fund të ndeshjes.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).