UBT

“Intelektualët”: Drita është shtëpia jonë, sulmet nuk na ndalin, vetëm na forcojnë

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Tifogrupi Intelektualët, kanë reaguar pas ngjarjeve të fundit, duke paralajmëruar një mbledhje të madhe sot(e diel), tek Teatri i qytetit në Gjilan.

Mobi Casa

Postimi i plotë (pa ndërhyrje):
“MBLEDHJE E MADHE Nesër të gjithë INTELEKTUALËT në Teatër. Ajo çka ndodhi të mërkurën, është sulmi më brutal dhe më i shëmtuar në histori të sportit në Kosovë i prirë nga zyrtarët e klubit kundrejt INTELEKTUALËVE, është sulm i paprecedent dhe i pa pranueshëm nga të gjithë
NE. Andaj kemi vendosur që të mblidhemi dhe ti diskutojmë të gjitha. DRITA t’i kthehet INTELEKTUALËVE!
E diele ora 20:00 Të gjithë në Teatrin e qytetit. DRITA ËSHTË SHTËPIA JONË SULMET NUK NA NDALIN , VETËM NA FORCOJNË”