Instagramit i doli “flaka”, Arbnora Ademaj publikon fotografi në bikini

Moderatorja dhe modelja e njohur kosovare, Arbnora Ademaj pa dyshim që është njëra nga femrat më seksi në trojet shqiptare.

Momentalisht, ajo është në pushime dhe po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline.

Ademaj sot ka publikuar një fotografi në Instagram e veshur në bikini duke vënë pah format bombastike që ka.

Në seksionin e komenteve, ndjekësit e saj e kanë lavdëruar për fotografinë dhe format trupore.

Arbnora Ademaj është duke kaluar pushimet e saj në Stamboll të Turqisë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS