Ingrit Gjoni zbulon dy yjet specialë të këngës më të fundit

Në vetëm pak ditë, këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni pritet të sjellë projektin e saj më të ri muzikor të titulluar ‘Me zemër’, i cili është një bashkëpunim.

Me postimet në ‘Instagram’ ajo dhe motra e saj, Inis kanë zbuluar se dy yjet e videoklipit do të jenë fëmijët e tyre, Paridi dhe Coco Antonel, të dy të veshur me veshje tradicionale shqiptare.

“Me padurim po presim kengen me te re ë @ingritgjoniii #love Coco-Antonel & Parid”, ka shkruar Inis krah videos së publikuar në llogarinë e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).