Ingrit Gjoni po vjen me këngë të re

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni, shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Përmes një video të shkurtër, publikuar në profilin e saj në Instagram, ajo i ka paralajmëruar fansat e saj, për projektin e ri që pritet ta publikojë gjatë javëve në vijim…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).