Ilda Bejleri pozon me fustan të zi, duket seksi dhe si pehri!

Prezantuesja e njohur, Ilda Bejleri ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me një fustan të zi, ajo duket si mos më mirë- shkruan Indeksonline.

Bejleri gëzon linja të mira trupore, andaj nuk e ka as edhe një arsye të vetme që mos t’i shfaqë ato.

Vlen të përmendim faktin, se Ilda është njëra ndër prezantueset më të dashura të ekranit televiziv, ajo gëzon një simpati të madhe në publik./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS