Identifikohet i dyshuari që i kishte vënë zjarrin lokalit privat, dërgohet në burg

Gjilan – Në rrugën “Xhozef Baiden III” në Gjilan është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ditë më parë i kishte vënë zjarrin lokalit privat të viktimës mashkull kosovar.

Zjarrfikësit kishin shuar zjarrin. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS