Ibrahimi: Jemi të gatshëm për nesër, ne gjithmonë futemi për rezultat maksimal

Gjilan – FC Drita nesër udhëton drejt Ferizajit për të zhvilluar ndeshjen e javës së 22-të. Në konferencën para ndeshjes së nesërme, futbollisti Yll Ibrahimi theksoi se FC Drita jep maksimumin për fitore në çdo ndeshje.

“Kemi bërë përgatitjet e mjaftueshme për ndeshjen ndaj FC Ferizajit. Ne si gjithmonë futemi për rezultat maksimal, të japim angazhimin e duhur dhe shpresoj të dalim me tri pikë. Kam qenë jashtë fushës gjatë, por tani jam mirë dhe jam i gatshëm 100% dhe kurdo që më ipet rasti të jap maksimumin dhe t’i ndihmoj ekipit”, ka thënë Ibrahimi.

Ndeshja në mes Dritës dhe Ferizaj, zhvillohet nesër(e shtune) në Ferizaj duke filluar nga ora 13:00./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS