Ia shohin sherrin rrjeteve sociale, postuan kanosje me armë zjarri

Viti – Në fshatin Ramnishtë, të Vitisë pas disa fotove të shpërndara në rrjetet sociale dhe një mbishkrim kanosje me armë zjarri, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar (të mitur) dhe është kontrolluar shtëpia e njërit prej tyre, ku është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 10 fishekë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS