Eko Higjiena

I zhduket vajza, rasti po hetohet nga policia

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Në rrugën “Medllin Olbrajt”, në Gjilan ankuesja femër/kosovare, ka raportuar se vajza e saj viktima femër/k, ishte nisur për në shkollë, dhe nga ajo kohë nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Hidromorava

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti po hetohet nga njësitet relevante policore njoftoi policia e Gjilanit./rajonipress/