I sulmon zyrtarët policor dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Gjilan – Në rrugën “Agim Rashiti” në Gjilan lëndime trupore kanë pësuar dy zyrtar policor pasi të njëjtit kishin tentuar të ndalonin një veturë në lëvizje, por drejtuesi i veturës nuk ishte ndaluar, kishte vazhduar lëvizjen duke i përplasur.

Zyrtarët policor kanë marrë tretman mjekësor. I dyshuari gjendet në arrati njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS