I pandalshmi Lirim Kastrati, “çmend” kampionatin kroat

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës Lirim Kastrati edhe në vitin 2020 vazhdon të tregoi shumë formë të lartë.

Ai ka shënuar dy gola në ndeshjen miqësore të ekipit të tij Lokomotiv Zagreb ndaj Istras.

Rezultati pas pjesës së parë është 3:1, derisa Kastrati është duke treguar formë të jashtëzakonshme. /Zëri.info

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).