I mituri sulmohet fizikisht, rasti shkon në procedurë të rregullt

Gjilan – Në fshatin Ponesh, të Gjilanit viktima i mitur mashkull shqiptar në prezencën e prindit të tij ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull shqiptar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari gjatë intervistimit ka deklaruar se posedon një pushkë gjuetie me leje të skaduar e cila është konfiskuar.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).