I merr në huazim 450 euro, e mashtron viktimën, prangoset i dyshuari

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan është arrestuar i dyshuari kosovar pasi që i njëjti i kishte marrë nga viktima mashkull kosovar në huazim 450 € dhe të njëjtat nuk i kishte kthyer sipas marrëveshjes.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS