I mbajnë me forcë dhe të ngujuar dy persona, i dyshuari në arrati

Gjilan – Në Artanë një i dyshuar mashkull kosovar në bashkëveprim me disa persona të tjerë, me forcë kanë futur në veturë dy viktima meshkuj kosovarë dhe pas një kohe i kanë liruar. Dyshohet se deri tek incidenti ka ardhur si pasoj e një borxhi.

I dyshuari gjendet në arrati kurse rasti është duke u hetuar nga policia./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS