I maskuar dhe me armë tenton të grabitë

Gjilan – Në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan ankuesja femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë në vendin e saj të punës kishte hyrë një i person i maskuar me armë në dorë duke kërkuar para.

I njëjti kishte thyer një xham të sportelit dhe ishte larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti vazhdon tek njësitë kompetente për hetim të mëtutjeshëm njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS