RCCOLA

I konfiskohet pushka e gjuetisë dhe 12 fishekë

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Kamenicë – Në fshatin Rogoqicë, të Kamenicës është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, është gjetur dhe konfiskuar arma pushkë gjuetie dhe 12 fishekë të kalibrit 12mm.

RCCOLA

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/