I konfiskohet patentë shoferi i falsifikuar

Gjilan – Në pikën kufitare “Dheu i Bardh”, është raportuar se gjatë kontrollit të dokumenteve, i dyshuari mashkull kosovar ka prezantuar patentë shoferin i cili dyshohet të jetë i falsifikuar.

Dokumenti i është sekuestruar ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS