I konfiskohet arma e vjetër dhe 20 fishekë

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit në çantën e tij është gjetur dhe sekuestruar një armë e vjetër e kalibrit 6 mm dhe 20 copë fishekë.

I dyshuari pas intervistimi me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS