I konfiskohen dy pasaporta dhe dy ID kroate, prangoset shqiptari

Gjilan – Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë”, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dy pasaporta dhe dy ID karta kroate të një personi tjetër, që dyshohet të jenë të falsifikuara.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS