I konfiskohen drogë dhe një peshore, kamenicasi dërgohet në burg

Kamenicë – Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës së dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë rreth 46.9 gram si dhe një peshore.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS