UBT

I ka kaluar të 40-tat, Leonora i lë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e fundit

/ 1 minutë lexim

Leonora lë pa fjalë me paraqitjen e fundit. Leonora duket atraktive në fotografitë e reja, ku vjen me stil të viteve ’70.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është rikthyer me një set të mrekullueshëm fotografik.

Artistja ka publikuar fotografitë e para në rrjete sociale nga ky set, ku shfaqet tërheqëse në një kostum ngjyrë kafe.

Fidanishtja

Ajo kishte lëshuar flokët në kraharor, ndërsa kishte vendosur një shall të gjelbër në qafë dhe shumë aksesorë.

Në një tjetër fotografi, Leonora kishte vendosur një palë syze të mëdha, ndërsa pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Sa i përket muzikës, këngëtarja kohën e fundit nuk është aktive në këtë drejtim.