I dyshuari për sulm seksual largohet nga vendi i ngjarjes

Gjilan – Ankuesja femër shqiptare ka raportuar në polici se një person i moshës rreth 25 vjeç e kishte sulmuar dhe më pas kishte ikur.

Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).