I dyshuari me probleme psikike e kërcënon prindin, dërgohet në burg

Novobërdë – Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se djali i tij i dyshuari mashkull kosovar e ka kërcënuar. I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në trajtim psikiatrik.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS