KKVITI

I dyshuari me nënshtetësi italiane arrestohet nga policia, i konfiskohet marihuanë

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Në fshatin Pogragjë, të Gjilanit njësiti patrullues i Policisë Kufitare ka ndaluar të dyshuarin mashkull, me nënshtetasi Italiane tek i cili kanë gjetur dhe konfiskuar 6.8 gram marihuanë.

Eco Higjiena

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/