I dëmtojnë pronën, rasti hetohet nga policia

Kamenicë – Më 11 mars 2019, rreth orës 11:00, Policia e Kosovës në Kamenicë është njoftuar nga ankuesi shqiptar se në fshatin Krilevë, komuna e Kamenicës, persona të panjohure i kanë thyer xhamat e dritareve të objektit të pompës së tij, ku vlera e demit është e konsiderueshme.

Rasti procedohet në njësitin e hetimeve në Kamenicë njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).