I dehur e godet bashkëshorten, prangoset vitiasi

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti në gjendje të dehur, ka kanosur dhe ka tentuar ta sulmojë fizikisht viktimën femër shqiptare – bashkëshorten e tij.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pasi i është stabilizuar gjendja nga dehja, është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).