Hyseni: Krenar për idetë inovative të të rinjve, do të vazhdojmë me përkrahje të parezervë ndaj tyre

Gjilan – Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, ka marrë pjesë në eventin përmbyllës të mbështetur nga Unicef Kosovo Programme dhe IPKO Foundation për pesë YLP – Youth Leadership Program, të cilët kanë përfunduar me sukses projektet e tyre gjatë periudhës 3 mujore.

Hyseni është shprehur të jetë krenar për idetë inovative të të rinjve tanë.

“Krenar për idetë inovative të të rinjve tanë. Ne do të vazhdojmë me përkrahje të parezervë për të rinjtë që me entuziazëm të lartë po kontribuojnë në zhvillimin e vendit”, ka thënë ai./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS