Hysaj i kthehet 11-ës stratuese të Lazios në ndeshjen kundër Midtjylland

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Midtjylland-Lazio

Lazio ka udhëtuar në Danimarkë ku do të luajë si mysafirë i skuadrës Midtjylland.

Ndeshjen e parë, Lazio e fitoi kundër Feyenoordit të Holandës me rezultat 4-2 dhe është në vendin e parë të Grupit F në Ligën e Europës.

Në anën tjetër Midtjylland humbi nga Sturm Graz me rezultat 1-0.

Maurzio Sarri ka startuar sot me Elseid Hysaj në krahun e djathtë derisa skuadrën nga kryeqyteti italian e ka rreshtuar në formacionin 4-3-3.

Pedro Rodrigez, Ciro Immobile dhe Filipe Anderson kanë startuar në sulm për Lazion. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS