Mobi Casa

Hyri ilegalisht në territorin e Kosovës, vetura dhe mallrat dërgohen në terminal doganor

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Është ndaluar vozitësi mashkull kosovar, pasi që kishte hyrë ilegalisht në territorin e Republikës së Kosovës. Në rimorkion e veturës janë gjetur mallra të ndryshëm me vlerë rreth 1160 euro.

Hidromorava

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar ndërsa vetura dhe mallrat do të dërgohen në terminal doganor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/